Kurumsal

Deniz Mekatronik ve Otomasyon Sistemleri 1986 Yılından bu yana ağır sanayi ve güç elektroniği alanında aralıksız faaliyetlerine devam etmektedir. Deniz Mekatronik, edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörde önemli bir konuma gelmiştir. Aralıksız hizmetleri, çözüm odaklı teknik destekleriyle sizlerin Deniz Mekatronik ve Otomasyon müşteri istekleri doğrultusunda en son teknolojileri esas alarak tasarımlar yapan, proje üreten, bu projeleri fiili üretime dönüştüren sayılı firmalar arasındadır.

Deniz Mekatronik ve Otomasyon ağır sanayinin yoğunlaştığı özellikle organize sanayi bölgelerinde yer alan üretici firma ve fabrikaların merkez bağlantılı mobil teknik servisler tanıtım ve bilgilendirme arıza tespit elemanlarının müşteri ve mevki odaklı ziyaret hizmetleri ile her an sanayicimizin yanında bulunan güçlü bir çözüm ortağı olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Başta merkez Marmara Bölgesi olmak üzere bütün Türkiye genelinde hizmet sunan Deniz Mekatronik ve Otomasyon tespit ettiği organize ve ağır sanayi bölgelerindeki işletmelerle daha hızlı ve verimli iletişimi sağlamak üzere bölge müdürlükleri kurma çalışmalarına hız vermiş bulunmaktadır. Bu nedenle 2009 yılı itibariyle kaliteli hizmet çözüm odaklı destek anlayışı bünyesinde ilerlemeyi sürdüren Deniz Mekatronik profesyonel ve gelişime açık personeli ile sektörün büyük bir çoğunluğuna destek sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir…

Marka ayırımı yapmadan elektronik otomasyon ve elektriğin genel mantığını çok iyi şekilde kavramış uzun yılların oluşturduğu bilgi birikimini ve tecrübeyi arkalarına alarak inançlı, cesur mühendis, teknisyen ve formenlerden oluşan teknik kadrosu ile en karmaşık sistemlerin bakım onarımını, en uygun ekonomik koşullarla tekrar üretime hizmet vermek üzere geri çevirmeyi başarmıştır.

Zoru Hemen Başarırız, İmkansız Biraz Bekler…

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek doğru teşhis, onarım-yenileme, cihaz teknik takibi, sınırsız test işlemi ve özenli bir sevkiyat ile en kusursuz hizmeti sağlamak; rekabet ortamına bağlı olarak müşteri portföyümüzü genişletmek.

Misyonumuz

Teknik çözümlerimiz, ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak, en iyi teknolojiyi kullanarak, kaliteli bir hizmet sunmak.

Menü