AC/DC Motorlar ve Yol Verme Eğitimi

Deniz Mekatronik Tarafından Düzenlenen  Eğitimlere Katılarak Kendinize Değer Katın!

  • %100 Öğrenme Garantisi
  • Deniz Mekatronik Onaylı Katılım Sertifikası
  • Atölye Ortamında Pratik Yapma Fırsatı!
  • Sıfırdan Öğrenme İmkanı
  • Taksitli Ödeme Seçeneği

Caner Kadir ÖZTEL

Elektronik ve Haberleşme Mühendisi

info@denizmekatronik.com.tr

0216 394 55 43

Deniz Mekatronik olarak eğitimlerimize katılacak mühendis, tekniker ve öğrencilerin eğitim süresi boyunca öğreneceği konular ve içerikler katılımcıların rahatlıkla anlayabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Her eğitim ortalama 2’şer gün sürmekte ve eğitim süresince öğreneceğiniz teorik bilgileri, atölyemizde bulunan test cihazları ile pratiğe dökerek, eşsiz bir eğitim deneyimi yaşayacaksınız.

Eğitimler firmamızın bünyesinde bulunan, alanında tecrübeli mühendisler tarafından verilmekte ve her eğitim grubu 5 ile 10 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Eğitimlerimiz esnasında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz endüstriyel elektroniğe dair soracağınız her sorunun cevabını detaylı bir şekilde, örneklerle alabileceksiniz.

Rekabetin arttığı ve iş bulmanın zorlaştığı bu dönemde, kendinize değer katarak bir farklılık yaratmak ve endüstriyel elektronik alanında iş bulma olanağını artırmak için sertifikalı eğitimlerimize katılabilir ve bu eşsiz fırsatı Deniz Mekatronik aracılığı ile elde edebilirsiniz.

Menü