BAKIM ONARIMI CNC TEZGAH Yerinde servis hizmetimizle,
CNC tezgahlarınız artık emin ellerde
Detaylı Bilgi
LİTYUM-İYON
PİL BATARYA YENİLENMESİ
Bataryası biten cihazlarınızın batarya ve
bakımını yapmaktayız.
Detaylı Bilgi
İNDÜKSİYON MAKİNESİ
TAMİRİ VE İMALATI
Her marka ve güçte indüksiyon makinesi
tamirini ve imalatını yapmaktayız.
Detaylı Bilgi
KART TAMİRİ VE
TASARIMI
Markası ve kullanım yeri gözetmeksizin
elektronik kart tasarımı ve tamirini yapmaktayız.
Detaylı Bilgi
yıflg
144189454_2850838661902263_3623424746698381487_n
takas
unnamed

Tamamen yenilenmiş, test edilmiş ve garantili parçalar ve bileşenler satılmaktadır. Ürünlerimizin yedek parça bölümü hem sıfır ürün hem de  çalışan makinelerden sökülen tekrar kullanıma uygun hale getirilen ürünlerden oluşmaktadır.

Çoğu ürün için değişim seçenekleri sunuyoruz. Değişim birimlerinin mevcudiyetini ve maliyetlerini onaylamak için lütfen bizimle iletişime geçin. Değiştirme birimini alıp kurduktan sonra, lütfen orijinal birimi tamir edilebilirlik değerlendirmesi ve temel kredi için iade edin.

Sektördeki en profesyonel onarım tesislerinden birini işletiyoruz. Mühendislerimiz 30 yılı aşkın birleşik endüstri uzmanlığı sunmaktadır. Gerçek dinamik testler için tamamen işlevsel CNC makinelerimiz, test stantlarımız ve simülatörlerimiz var.

standart

Yedek Parça

Türkiye’nin en büyük yedek parça stoklarına sahip olan firmamız, endüstriyel elektronik, otomasyon ve daha bir çok sektörde kullanılan, her marka ve modelden cihazları sizlere sunuyor.

Elektronik Eğitimleri

Servo motor ve sürücüler, AC/DC motorlar ve yol verme, endüstriyel elektrik ve elektronik sistemlerde bakım ve arıza arama, endüstriyel elektronik eğitimleri veriyoruz.

zyro-image (3)
Bakım - Onarım

Bakım-Onarım

Servo motorları ile servo sürücüleri konusunda ileri düzeyde tamir, bakım teknolojisine sahip olan firmamız ayrıca, cnc tezgahları, elektronik kartlar, spindle motor tamiri, plc sistemleri bakımı ve her güçte indüksiyon makine imalatı yapmaktadır.

Deniz Mekatronik ve Otomasyon Sistemleri 1986 Yılından bu yana ağır sanayi ve güç elektroniği alanında aralıksız faaliyetlerine devam etmektedir. Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörde önemli bir konuma gelmiştir.